Teknoloji

Tinder Kullanıcılarının İstekleri Doğrultusunda Tasarımında Büyük Yeniliğe Gidiyor

Dünyanın en popüler flört uygulaması Tinder, uzun bir aradan sonra tasarımını yeniliyor.

Tinder geliştiricisi, uygulamayı daha iyi yapabilmek için çok çaba sarf ettiklerini ve bu süreçte özellikle Z kuşağının istek ve önerilerini çok dikkate alarak hareket ettiklerini belirtti.

Yeni özelliklerden bir tanesi Hot Takes. Bu özellikle birlikte kullanıcılar birbirleriyle eşleşmeden konuşabilecek ve mini oyunlar oynayabilecek.

Tinder profiline önceden sadece fotoğraf yüklenebiliyordu ancak gelen yeniliklerle beraber artık kullanıcılar kendi videolarını profillerine yükleyebilecek.

Gelen son özellik ise ‘’keşfet’’ sayfası. Kullanıcılar bu sayfada kendi profilleriyle ilgili diğer profilleri görebilecek ve o profillerle doğrudan eşleşebilecek.

Özellikle pandemi döneminde insanların yüz yüze iletişimin azalması, Tinder için altın fırsata dönüştü. 2020 Yılını tarihinin en büyük erişim rekoruyla kapatan Tinder, pandemi döneminde kazandığı kullanıcılarını memnun etmek için kolları sıvamış gibi görünüyor.

Tinder kullanımına yönelik siz neler düşünüyorsunuz? Aktif olarak kullanıyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın

Bu içerikler de ilginiz çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu