Pazar, Mart 20, 2022
Ana SayfaYaşamKalabalığın Dışında Huzurlu Bir Yaşam

Kalabalığın Dışında Huzurlu Bir Yaşam

İnsanın hayattaki en büyük amaçlarından biri huzurlu bir yaşam geçirmektir. Yoğun iş temposu, kalabalıklar ve stres içerisinde boğuşurken huzurlu bir yaşama erişmek pek de mümkün olmayabilir. Bu sebeple yaşanan ortamın gerekli huzuru sağlaması büyük bir zorunluluktur. Kalabalık içerisindeki koşuşturmadan evine dönen herkes sessizlik ve sükunet arar. Günümüzde, özellikle de büyük şehirlerde yaşayan şehir insanı evine döndüğünde bile aradığı sakinliğe kavuşamayabilir. Keza bu tarz şehirler hayatın 7/24 aktığı, korna ve sirenlerin asla durmadığı şehirlerdir. Herkes bir evden çok bir yuva hayali kurar. Bu hayali gerçekleştirmenin aslında gayet basit olduğunu ise bilmez.

Bilkent satılık daire konusunda araştırma yapan herkesin ilk dikkatini çeken kuşkusuz Park Joven Konutları’dır. Şehir içinde, anca kalabalıktan uzak konumuyla kusursuz bir bölgeye inşa edilmiştir. Hem şehrin tüm imkanlarına yakın hem de tüm gürültü ve stresinden uzaktadır. Bu, Ankara gibi büyük şehirlerde her zaman bulamayacağınız bir imkandır. Sahip olunan sükunet ve ferahlık evinize girdiğinizde de devam eder. Çünkü, yıldız mimari stiliyle inşa edilmiştir. Yani komşularla duvar paylaşma gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca, yeni inşa edilen diğer birçok yapının aksine geniş daire stili benimsenmiştir. 4+1, 5+1, 6+1 daireler sadece geniş aileler için değil, evinde sınırsız hareket imkanı arzulayan çekirdek aileler için de idealdir.

Bilkent, Ankara’da Site ve Konutlar

Bilkent, Ankara'da Site ve Konutlar

Bilkent, başkentimiz Ankara’nın en seçkin yerlerinden biridir. Şehir manzarasına hakim bir bölgede yer alır ve gürültüsünden uzaktır. Fakat, şehre yakınlığı ile de Ankara’nın tüm imkanlarından faydalanabilmeyi sağlar. Hastaneler, okullar, ibadet yerleri ve diğer resmi kurumların yanında restoranlar, kafeler ve AVM’ler gibi sosyal hayata dair mekanlar da Bilkent’e çok yakındır. Bu yüzden Bilkent’te yaşayanlar Ankara’nın tadını en güzel şekilde çıkartan insanlar arasında yer alır. Bilkent satılık daireler kısa süre içerisinde tükenme eğilimine sahiptir. Bu yüzden fırsat bulunduğunda bu şansı asla kaçırmamak gerekir. Neyse ki, bölgede yeni ve eksiksiz bir yaşam alanı daha yükselmektedir.

Park Joven Bilkent harika bir Ankara şehir manzarasına sahiptir. Şehrin olumsuz tüm yönlerinden uzakta, ancak tüm pozitif taraflarına da yakın olma özelliğine sahiptir. Bir konuttan çok hayatınızı keyifle geçirebileceğiniz bir yaşam alanı sunmaktadır. Kalabalığın dışında, şehrin merkezinde, yeşilliğin içinde yaşam imkanı sunar. Doğanın ve kentin kesiştiği noktada yer almaktadır ve özellikle de çocukların doyasıya koşup oynayabilecekleri büyük bir alan sunmaktadır. Geniş ve ferah evler yıldız mimari stiliyle inşa edildikleri için duvar paylaşmayan yapıdadır ve bu nedenle komşular arasında da gayet olumlu ilişkiler mevcuttur. Park Joven Bilkent‘te yaşamanın hayali bile kişiyi mutlu etmeye yeter. Bizzat yaşamak ise apayrı bir konudur.

ODTÜ Ormanı’na yakınlığı yeşilin ve doğanın en güzel haliyle görülmesini sağlar. Bu da huzur ve ferahlık veren bir diğer unsurdur. Yapımında konfor daima ön planda tutulmuştur. Burada yaşayacak insanların nasıl daha fazla rahat edebileceklerine göre dizayn edilmiştir. Yeşillik sadece komşusu olduğu orman ile bitmez. Peyzajı da dört mevsim yeşil kalacak şekilde düzenlenmiştir. Burada büyüyen çocukların anılarında daima yeşil ve doğa yer alacaktır. Büyükler içinse arayıp da bulamayacakları bir nimettir. Modern site hayatının en iyi örneklerinden biridir. Park Joven Bilkent bugüne kadar bilmediğiniz, ancak keşfetmek isteyeceğiniz bir yaşamı sizlerle buluşturur. Burada oturanları kalabalığın gürültüsünden uzak, huzurlu, sakin, tam da hayal ettikleri gibi sükunet dolu bir yaşam beklemektedir.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments