Perşembe, Mart 17, 2022
Ana SayfaYaşamKadınların Sevdiği Erkek Tenleri ! Esmer Mi ? Kumral Mı? Beyaz Tenli...

Kadınların Sevdiği Erkek Tenleri ! Esmer Mi ? Kumral Mı? Beyaz Tenli Mi?

Tensel çekim, iki cins arasındaki enerjiyi belirler. Genellikle esmer erkekler, daha çekici ve cazip gelir. Nedeni ise esmerlerin daha sıcak kanlı olmalarıdır. Cinsel anlamda daha seksi durmaları ve renk pigmentlerinde daha cömert hücre sunmalarıdır.

Esmer Tenli Yakışıklılar
Kızların en beğendiği ten çeşididir. Fakat sadece ten rengi olarak, aşırı tüylü esmer erkekler, cezbetmeyen kategoride yer alır.

Kumral Tenli Yakışıklılar
Özellikle buğday tenler çekici erkeklerdir. Yüz tüplerine, fiziksel özelliklerine göre farklılıklar gösterseler de tensel anlamda her ten rengindeki kadınların ilgisini çekmeyi başaran tiplerdir.

Beyaz Tenli Yakışıklılar
En yakışıklısı ‘’Edward Cullen’’ dir. Kırmızı dudaklar, koyu kahve saçlar ve süt beyazı bir ten. Ancak bu kadar çekici ve seksi olabilir. Onun dışında beyaz tenliler esasen çok ilgi çekmezler ancak, cinsellikte ve vücut ısısı olarak, esmer tenlilerden daha caziptirler.

Renkli Tenler
Ten rengi içerisinde esasen; mor, mavi, kırmızı, turkuaz, hardal gibi pek çok ton bulunur. Bunu en iyi ressamlar bilir. İnsan bedeni yapılırken, ten rengi elde etmek için pek çok renk kullanılır. Sarışın biraz kumral, biraz kızıl hafif buğday gibi pek çok renk yansıtan bedenlerde, inanılmaz eğlenceli ve sıcaktırlar.

 

 

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments