Çarşamba, Ocak 12, 2022
Ana SayfaGündemBuz pistine dönen karlı yolda sürücüler zor anlar yaşadı

Buz pistine dönen karlı yolda sürücüler zor anlar yaşadı

Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali, beraberinde Taşkıran İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Hüseyin Bulut ile birlikte bugün öğleden sonra Uzungöl İmam Hatip Ortaokulu’na ziyarete gitti.

Akşam saatlerinde makam şoförünün kullandığı resmi araçla Çaykara’ya dönmek üzere yola çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali ve beraberindeki Taşkıran İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Hüseyin Bulut kar yağışına yakalandı. Uzungöl-Çaykara karayolunda ilerleyen aracın karlı yolda kaymaya başlaması üzerine Çamurali ve Bulut araçtan çıktı.

Makam şoförü aracı kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda güçlükle kontrol etmeye çalışırken, o anları görüntüye alan Taşkıran İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Hüseyin Bulut’un besmele çekerek tekbir getirdiği duyuldu. Kayan aracı çevredekilerin durdurmak için yoğun çaba sarfettikleri gözlenirken, aracın yol kenarlarına çarparak güçlükle ilerlediği gözlendi. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.
 

Abdullah Özen
 

İLGİLİ HABER

Çamlıca Tepesi beyaza büründü, ortaya kartpostallık görüntüler çıktı Çamlıca Tepesi beyaza büründü, ortaya kartpostallık görüntüler çıktı

Kaynak: IHA

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments