Cumartesi, Mart 19, 2022
Ana SayfaYaşamBüyüler Nasıl Bozulur?

Büyüler Nasıl Bozulur?

Büyüler nasıl bozulur? sorusu kendisine büyü yapıldığından şüphelenen herkesin sorduğu bir sorudur. Bu yazımızda yapılan büyülerin nasıl bozulacağını anlatacağız. Yapılan büyüyü bozarken kullanılan yöntemler büyünün türüne, şiddetine, kişiyi nasıl etkilediğine göre değişmektedir. Ayrıca büyünün yapım süresi büyünün bozulmasında etkili olmaktadır. İğne ile aşk büyüsü bozmak için uzman bir medyumdan yardım almalısınız. İğne ile büyü bozmanın adımları aşağıda sıralanmıştır:

  1. Büyü yapılan kişi, bir şişe içine bir miktar ılık su koyar. Daha sonra şişeye bolca soğuk su koymalıdır.
  2. Şişeye az miktarda tuz ve bir iğne atılmalıdır.
  3. Bu şişe bir gece dolapta bekletilmelidir.
  4. Uzman medyumdan okunması gereken dualar alınmalıdır.
  5. Büyü yapılan kişi iğneyi şişeden çıkarıp suyu içmelidir.
  6. Bu işlem 3 gün boyunca aynı saatte yapılmalıdır.

Sirke ile Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak için sirke kullanmak en iyi çözümlerden biridir. Çoğumuz sirkenin büyünün üzerinde bozucu etkisi olduğunu duymuştur. Yetenekli ve uzman bir medyumdan yardım alarak sirke ile büyü bozdurabilirsiniz. Büyü bozmak için büyünün türü ve kim tarafından yapıldığı gibi durumların tespit edilmesi gerekir.

Büyüler Nasıl Bozulur?

 

Kötü Büyülerden Korunmak için Çareler Nelerdir?

İnsanlar  kötü büyülerden korunmak için çareyi, tılsım sahibi, havas ilmine hâkim bir medyuma danışarak öğrenebilirler.

  • Deniz ve kaya tuzu büyü yaptırmak isteyenlerden korunmak amacıyla tercih edilebilecek malzemelerdir.
  • Sirke kullanmak büyülerden insanları korur. Ayrıca sirkenin nazara karşı koruyucu özelliği vardır. Büyüden şüphelenen kişilerin banyo yaparken sirkeli su karışımı kullanması iyi olacaktır.
  • Evdeki büyünün oluşturduğu kötü enerjiyi sirke ile yapılan temizlikle azaltabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız, iş yerinizi sirkeli su ile temizlemeniz, işlerin açılmasına vesile olabilecektir.

Eşime Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Kocanıza bağlama büyüsü veya aşk büyüsü yaparak kendine bağlayan birileri olabilir. Eğer eşiniz başkasını çok seviyorsa, sürekli dalgın ve düşünceliyse, aranızda cinsel konularda sorun yaşanıyorsa, evden uzaklaşmışsa, size nefret duyguları besliyorsa büyünün etkisinde olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda havas ilmine hâkim, deneyimli, manevi yönü kuvvetli bir medyuma danışarak büyüyü bozdurmak gerekir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü en sıkıntılı ve tehlikeli büyülerden biridir. Kara büyü yaptırmak yasak olduğu halde bazıları hırslarına ve düşmanca duygularına yenilip bu büyüyü zarar vermek istedikleri kişilere yapabilmektedir. Eğer sürekli kâbus görüyorsanız, hastalık haliniz hiç geçmiyorsa, herkesle tartışıyorsanız, maddi kayba uğruyorsanız, mutsuzluk sizi kuşatmışsa size kara büyü yapılmış olabilir. Kara büyüyü bozdurmak için deneyimli, ilim sahibi ve gizli ilimlere vakıf bir medyuma gitmek gerekir. Veya büyü yapan hocalar arasında ilim sahibi ve manevi gücü olan birine gitmek gerekir. Büyü yapılan kişiye büyüden kurtulması için duada verilir.

Her Çeşit Büyüden Korunmak

Günümüzde çoğu insan her çeşit büyüden kurtulmanın yolunu merak etmektedir. Herkesin etrafında seveni ve düşmanı olması gayet normal bir durumdur. Fakat bazen kötü niyetli kişiler bize zarar vermek isterler. Zarar verme yollarından biride büyü yaptırmaktır. Kendinizde, ailenizde, işinizde engel olamadığınız bir durum varsa büyü olasılığını düşünmeniz mantıklı olacaktır. Bunun içinde manevi yönü güçlü ve işinin ehli medyuma gitmek gerekir. Uzman medyum veya işinin ehli hoca size büyünün tesirinden kurtulmanın yolunu sunacaklardır.

Ayrıca yapılan büyünün tesirinden kurtulmak için evinizde düzenli Kuran- ı Kerim okumanız iyi olacaktır. Peygamber efendimizin tavsiyesi üzerine Ayetel Kürsi, Felak süresi ve Nas süresini 3 defa okumak sizi her türlü kötülükten koruyacaktır. Görüldüğü gibi yapılan büyülerin etkisinden kurtulmanın yolları vardır. Yapmanız gereken ümitsizliğe düşmeden çare aramaktır.

Önceki İçerikWeb Tasarım Nedir?
Sonraki İçerikSanal Pos Ödeme Sistemleri
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments