Pazar, Mart 20, 2022
Ana SayfaYaşamBALMAIN PARİS’TE BİR MÜZİK FESTİVALİ PLANLIYOR

BALMAIN PARİS’TE BİR MÜZİK FESTİVALİ PLANLIYOR

Fiziksel etkinliklere hızla geri dönmeye başlayan moda sektöründe bir sonraki adım ise modanın rock yıldızı Olivier Rousteing’den geldi. Erkek ve kadın İlkbahar 2022 koleksiyonu için geleneksel dışı bir şov ile ilerleme kararı alan Rousteing, Paris Moda Haftası bünyesinde 29 Eylül’de gösterim yapacak Balmain için iki günlük bir müzik festivali planladı. Paris’teki Seine Musicale’de gerçekleşecek olan Balmain müzik festivali bir moda gösteriminden çok yemek ve içki servisi ile tam anlamıyla bir müzik festivali olacak.

 

 

Balmain Festival konseptinin ilk edisyonunu ‘Fete de la Musique’ olarak 2019’da yaratan Rousteing, Paris’te tüm gece süren bir yaz festivali teması başlatmıştı. İlk gece halka tamamen açık ve ücretsiz olan festivalin ikinci gecesinde ise minimum €15 ödeyen ilk 1,200 kişi festival alanına alınacak. İkinci gecede elde edilen tüm geliri HIV & AIDS ile mücadele eden (RED) fonuna bağışlayacağını belirten Balmain, iki gece için de özel şovlar ve konserler planlıyor.

“Yaratıcı bir anı ya da ilhamını, eşik eden müziği düşünmeden hayal etmem mümkün değil,” diye bir açıklama yapan Rousteing, “Arkadaşlığın güzelliğinin, müziğin gücünün ve Paris podyumunun heyecanını bir kez daha yeniden bir araya getirmek ve deneyimlemek muhteşem bir his” diye ekledi.

 

 

Balmain müzik festivali ile 3,400 davetliye kadar yakın insan ağırlayacaklarını ekleyen Rousteing, bu büyük ve gösterişli etkinlik ile moda evindeki 10. yılını da kutlayacağını belirtti.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments