Cuma, Mayıs 27, 2022
Ana SayfaYaşam20 ÜNLÜNÜN BABA OLMAKLA İLGİLİ SÖZLERİ

20 ÜNLÜNÜN BABA OLMAKLA İLGİLİ SÖZLERİ

Babalar Günü’nde baba sözlerini listelemek biraz “klişe” olabilir ancak David Beckham, Ryan Reynolds, Prens Harry ve Will Smith gibi ünlü babaların sözleri, ebeveynliği hem esprili hem de duygusal bir şekilde anlamamızı sağladı. Biz de sizinle paylaşmak istedik!

Çocuklarıyla gurur duyduklarını anlatan ünlü babalar aynı zamanda baba olmak hakkında en sevdikleri şeyleri paylaşıyorlar. Hayatın çocuklarının doğumu ile çok daha anlamlı olduğunu anlatan babalar aileleri hakkında övünmekten kendilerini alıkoyamıyorlar. Annelik hamileliğin ilk gününden başlar ve babalık ise bebeğin doğduğu andan başlar derler… En büyük başarılarının babalık olduğunun altını çizen ünlüler, bu söz üzerinde yeniden düşünmemizi sağlıyorlar.

Annelerin ve babaların, “Ebeveyn olunca anlarsın!” demelerinin üzerine ebeveyn olmayı ünlülerin anlattıkları ile daha da iyi anlamak için foto galeriye göz atabilirsiniz…

1

CHRIS MARTIN

“Erkekler her zaman bez değiştirmeli. Bu gerçekten ödüllendirici bir deneyim. Bu mental bir temizlik. Bulaşıkları yıkamak gibi ama bulaşıkların çocuklarınız olduğunu düşünün bu yüzden bulaşıkları çok seviyorsunuz.”

Getty Images

2

BRAD PITT

“İhtiyacı olduğu zaman bebeğinizin gazını çıkarmak şu noktada hayatımdaki en büyük başarı. Bu gerçekten hayatın en güzel olaylarından biri.”

Getty Images

3

MATT DAMON

“Babalığı tek bir şekilde anlatabilirim—biraz saçma duyuluyor ama ‘How Grinch Stole Christmas’ filminin sonundaki gibi kalbiniz beş kat daha çok büyüyor. Her şey tamamlanıyor ve kalbiniz her zaman dolu oluyor.”

Getty Images

4

RYAN REYNOLDS

“Kızlarımın parmakların ucunda dolanmak için hazırlanmam gerekmiyor. Ben dünyaya geldiklerinden beri onlara adanmış durumdayım.”

Getty Images

5

KANYE WEST

“Babalık ile ilgili bir şey korumacı olmaktı. Çocuklarımı ve çocuklarımın annesini korumak için her şeyi yaparım. Bu kadar basit.”

Getty Images

6

DENZEL WASHINGTON

“En güçlü ve katı adamların her zaman tutkusu vardır. Onlar kalpsiz veya soğuk değildir. Tutkulu olmak için güçlü olmalısınız, insanlara bakmak ve çocuklarınızı büyütmek için.”

Getty Images

7

IDRIS ELBA

“Kızımın başka çocuklar gibi olmak istediğini ve olamadığı için üzüldüğünü görüyorum. Ama her zaman ona olduğu gibi mükemmel olduğunu göstermek için mücadele ediyorum.”

Getty Images

8

CHRIS PRATT

“Helikopterlerden atladım, cesur aksiyon filmlerinde oynadım ve profesyonel bir stadyumda beysbol oynadım ama hiçbiri birinin babası olmak ile karşılaştırılamaz bile.”

Getty Images

9

JOHN LEGEND

“Onlar hiçbir şey yapmadı, sadece doğdular ve onları tamamen sevdim ama bu gelişen bir süreç değil anlık bir sevgi.”

Getty Images

10

WILL SMITH

“Çocuklarıma verebilecek en güzel hediyenin onlara kim olacakları konusunda özgürlük tanımak olduğunu hissediyorum.”

Getty Images

11

PRENS HARRY

“Bir baba olarak oğlumun her zaman benim yaptıklarımı izlediğini bilmek, beni taklit ettiğini görmek ve belki de bir gün ayak izlerimden gitmesi… Ama bana bunu gösteren sadece bir baba olarak rolüm değil; Her gün gördüğüm insanlar, izleyenler için ne kadar ilham verici olduklarının farkında değiller. Baba olduğunuz zaman her şey gerçekten değişiyor. O zaman, senin yaşına geldiğinde ve alevler içindeyken bu dünyaya yeni bir insan getirmenin ne anlamı olduğunu anlamaya başlıyorsunuz? Onların geleceğini çalamayız. Gerçekten yapamayız. Burada yapmamız gereken iş bu değil.”

Getty Images

12

JIMMY FALLON

“Babalık bana olan en güzel şey. Hayatta neyin önemli olduğunu anlıyorsunuz.”

Getty Images

13

BENEDICT CUMBERBATCH

“Bir bebeğinizin olması inanılmaz. Ve çok beklenmedik bir seviye. Birden ebeveynlerimi daha önce olmadığı kadar gururla anladım.”

Getty Images

14

ADAM LEVINE

“Sadece üç haftadır babayım; şimdi ne yapacağım? Hiçbir şey bilmiyorum ama bu biraz da tüm sürecin en güzel yanı.”

Getty Images

15

JUSTIN TIMBERLAKE

“Baba olmanın başarısının her gün tüm gün boyunca başarısız olmak olduğunu hissediyorum. Ama yarın uyanıp her şeyi baştan yapabiliyorum ve umarım onlar çok iyi insanlar olacaklar.”

Getty Images

16

JUDE LAW

“Yanımda çocuklarım olmasaydı, başarı, hatta hayatın kendisinin hiçbir değeri olmazdı. Onlar benim için her şey demek.”

Getty Images

17

ASHTON KUTCHER

“Baba olmak ciddi anlamda dünyadaki en güzel şey… Baba olmak beni daha iyi bir insan yapıyor.”

Getty Images

18

DAVID BECKHAM

“Şimdi dönüp baktığımda çocuklarım ile en sevdiğim an her ebeveynin konuştuğu, gece kalkıp onları besleme anı. Ama benim için bu en özel zamanlardı. Gecenin hangi saati olursa olsun veya ne kadar yorgun olursanız olun, çocuklarınız sizi gülümsetiyor ve mutlu ediyor.”

Getty Images

19

JOHN KRASINSKI

“Gerçekten her gece kendime ‘Bu iki harika kızın benim olduğuna inanamıyorum,’ diyorum. Aile benim için tartışılmaz bir şey. Dürüst olmam gerekirse, onlardan çok uzakta film çekimdeydim ve her hafta sonu onları görmek için geri eve uçuyordum.”

Getty Images

20

PRENS WILLIAM

“Birçok şey beni endişelendirmiyordu. Ama şimdi en küçük şeylerde bile duygusallaşıyorum veya etkileniyorum. Dünyada olan şeyler beni şimdilerde bir baba olarak çok daha fazla endişelendiriyor.”

Getty Images
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments